Playlista

sobota, 19 stycznia 2013

Love?

Chcę poruszyć taki dość trudny temat. Mówię o tym chyba tak dla własnego chcenia. Chodzi o miłość. To uczucie kiedy nie możemy normalnie żyć bez tej drugiej osoby. Kiedy myślimy o niej bez przerwy. Kiedy nam się śni. Chodź w dzisiejszych czasach ta miłość jest pusta. Ja rzadko spotykam ludzi którzy tak naprawdę się kochają. Okazują sobie uczucia przez facebooka albo inne takie. Często ktoś z kimś "chodzi" na pokaz. Tylko po co ? Skoro się kogoś nie kocha to po co z nim być. Nie będziemy w ten sposób lepsi. Kochamy kogoś dla siebie, nie dla innych. Chcę powiedzieć, że miłość to nasza prywatna sprawa każdy odczuwa to inaczej. Nikt nie ma prawa wtrącać się w uczucia innej osoby. Każdy ma prawo kochać co chce i kogo chce. Jeszcze poruszę temat homoseksualistów. Nie jestem homoseksualistkom. Pamiętajmy, że to są normalni ludzie. Co by było gdybyś ty nagle się nim stał. My cały nasz kraj obraża ich. Wyśmiewa. To okropne. Każdy ma prawo być sobą.
Ostatnio rzuciło mi się w oczy hasło "Kochaj sercem, nie oczami". Uważam, że jest jak najbardziej trafne. Nie możemy wykluczać ludzi tylko dlatego, że nie są piękni. Powinniśmy bardziej patrzeć wgłąb. Moim zdaniem to charakter się liczy. Mi brakuje miłości i to bardzo. Na wszystko przyjdzie czas....

love


Jeszcze powiem, że w najbliższym czasie dużo postów będzie właśnie o Tolerancji.

2 komentarze:

 1. Bardzo dobrze napisane. Ja osobiście nie potrafię kogoś tak po prostu pokochać, bo uważam że, taka idealna miłość po prostu nie istnieje. Po za tym jeśli między miłością a karierą rzeczywiście trzeba wybierać, to ja już wybrałam to drugie. Może i egoista ze mnie, ale najbardziej kocham swoje pasję i nie zmienię tego. I choć wiem, jak smakują namiętne pocałunki czy seks to nie chcę się z kimś wiązać, bo jak sama stwierdziłaś po co coś udawać. Zdarzyło mi się już tak udawać, ale to były toksyczne związki, nie warto teraz do tego wracać. Bardzo trafnie odnośnie homoseksualistów, mnie oni nigdy nie przeszkadzali to przecież normalni ludzie, ciekawe czy kiedykolwiek społeczeństwo to zrozumie. Post jest świetny, będzie więcej, więc nie mogę się już doczekać :)
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram i chciałam dodać, że ideał nie istnieje (jak dla mnie)
   Zaobserwowałam i liczę na wzajemność :)
   Zapraszam do mnie

   http://myworld-mystory-sonia.blogspot.com/

   Usuń